Dana Pala Creaivity dnce School

DANA PALA CREATIVITY

dance school

  • Facebook Social Icon

Dana Pala Creativity je škola moderního tance založená choreografkou a tanečnicí Danou Pala v roce 2018.

Škola je určena mladým žákům všech úrovní a dospělým. Nabízí taneční kurzy, které představují pohybovou průpravu pro děti od 4 - 18 let. Nabízí také kurzy určené dospělým, tréninky Pilates na podložce a reformerech. Škola pořádá řadu kulturních akcí a tanečních soustředění a účastní se s pokročilou skupinou tanečních přehlídek a soutěží. Rezervace míst do kurzů a více informací je možné získat přes rezervační formulář kurzů tance. 

Škola sídlí v Mělníku u Prahy a má v současné době 8 skupin, z nich jedna je výběrová. Výběrová skupina Pokročilí Dana Pala Creativity Youths (youths = mládež) se účastní soutěží a přehlídek současného tance v Praze a Středočeském kraji. V roce 2019 jsme získali 4. místo v kategorii juniorů na Taneční skupině roku 2019 v disciplíně Art Dance. V lednu 2019 jsme tančili v MKD Mělník naše 1. představení La La Land.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupiny: 

 

Moderní tanec I.  (4 - 7 let)

Moderní tanec II. junior  J (7 - 9 let)

Moderní tanec II. senior S (10 - 12 let)

Teens (13 - 18 let)

Dana Pala Creativity Youths - Pokročilá výběrová skupina, která reprezentuje školu na tanečních soutěžích a přehlídkách 

Moderní tance (Dospělí)

Pilates v Reformer studiu (doporučený všem žákům školy od 8 let) www.reformerstudio.cz

Používáme speciální pohybový systém, který vychází z principů contemporary dance, pro děti sestavujeme lekce na míru, obohacené o pohybové hry rozšřující schopnosti těla a představivosti. 

Kurzy zahrnují práci s prostorem, nácvik choreografií, dynamiku pohybu, rytmus, kreativní úkoly, kontaktní improvizaci, akrobacii, protažení a přidání ostatních moderních tanečních stylů, jako je například street dance.

Dana Pala Creativity je systém kreativní pohybové výchovy pro děti založený na přirozeném pohybu, kdy pomocí her a úkolů připravujeme tělo na různé taneční techniky. 

Po absolvování celého kurzu, žáci obdrží certifikát. 

Na této stránce můžete najít všechny informace o probíhajících i nově připravovaných kurzech pro děti. Foto, videa a informace o dětských představeních a workshopech.  

Storno podmínky Letní Creativity Dance Week: 

Storno 2 měsíce před konáním tanečního týdne,  vrácení 50 % kurzovného.

Storno méně než 2 měsíce před konáním tanečního týdne,  vrácení 0 % kurzovného.

Možnost převedení kurzovného na jinou osobu. Záloha je vždy nevratná.

Storno podmínky Kurzy moderního tance: 

Kurzovné je platné pouze na dobu zaplaceného pololetí. Při absencích se kurzovné nevrací, ani nepřevádí do dalšího pololetí. Kurzovné je přenosné na jinou osobu. V případě zásahu třetí moci se kurzy převádí do režimu online. 

 

 

 

 

DANA PALA CREATIVITY z.s.

Identif. Number: 04827937 

 

DANA PALA CREATIVITY © 2018, website design made by DANA PALA CREATIVITY

foto: Andrej Jurkovič

Feet excercise.